Ilze_Veske

Ilze Veske

Liepājā, Nīcā un visā Dienvidkurzemē

Sertificēta zīdīšanas konsultante un sertificēta dūla, darbojos Ģimeņu centrs “Liepa”. Kad sāku apgūt dūlu prasmes, es nolēmu izzināt arī zīdīšanas nianses, lai spētu atbalstīt māmiņas pēcdzemdību posmā vispusīgi. Manas personīgās neveiksmes ar bērnu zīdīšanu, ir iemācījušas, ka ne vienmēr var paļauties tikai uz dabisko lietu kārtību. Savlaicīgs atbalsts, informācija un pieredzējuša cilvēka prasmes var palīdzēt risināt problēmas, mazināt apjukumu un dot drošības sajūtu. Kā mamma es atceros cik grūti un bailīgi ir jautāt padomu, bet kā konsultante – es nekad neesmu dzirdējusi muļķīgu jautājumu. Tāpēc jautā droši!

Pieredze

Kopš 2013. gada vadu māmiņu atbalsta grupas. Konsultēju ģimenes individuāli par bērnu aprūpi, hendlingu un zīdīšanu. Vadu topošo vecāku lekcijas. 2018. gadā apguvu bērnu ēdināšanu, kuriem ir šķeltnes. Aktīvi strādājot un sniedzot pēcdzemdību atbalstu esmu risinājusi visa veida zīdīšanas grūtības. Konsultēju arī attālināti.

Izglītība

2019.g. LZVKA Sertificēts zīdīšanas konsultants (sert. Nr. Z-005)
2018.g.
RSU Stomatoloģijas institūts – “Jaundzimušo ar šķeltnēm ēdināšana ECO
2018.g. Ģimenes veselības centrs „Stārķa Ligzda” – Dzemdību atbalsta skolas programma „Dūlas atbalsts grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību periodā”
2013.g.
LZVKA Mācību centrs ZIDIT.LV – “Zīdīšanas fizioloģija, psiholoģija, vadīšana un veicināšana”
2013.g. Ģimenes psiholoģijas centrs “Līna” – Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pecdzemdību aprūpē

Valodas

LV/RU