Anita_Krisjane

Anita Krišjāne

Rīga, Saulkrastu novads, Limbaži, Sigulda

Man vienmēr ir paticis apgūt ko jaunu un dalīties ar citiem ar to, ko esmu apguvusi. Svešvalodas, juridiskās vai psiholoģiskās zināšanas, tehnikas un metodes, man tas ir paticis, esmu to mācījusies un apkopojusi, un tas man ir radījis bāzi, uz kā balstos un ko arvien turpinu papildināt un pilnveidot. Būt klāt, palīdzēt apzināt un saprast notiekošo, kā arī sajūtas par to, normalizēt esošo, mazināt uztraukumu un stresu.

Pieredze

No 2009.gada darbojos kā zīdīšanas konsultante. Apmeklējot jaunās māmiņas,  un daloties ar savām zināšanām, guvu pieredzi un sapratu, ka vēlos sniegt arī emocionālu atbalstu vecākiem. 2014.gadā pieteicos Ģimenes psiholoģijas centrā „ Līna“ uz PEP (pirmā emocionālā palīdzība) mammu mācību kursu. Kopš 2016. gada esmu sertificēta un praktizējoša PEP mamma .
Kopš 2018.gada darbojos projektā „Piedzimstot bērniņam“, kur Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar PEP mammu biedrību piedāvā iespēju jaundzimušo bērniņu vecākiem saņemt bezmaksas informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos 3 dzīves mēnešos.

Izglītība

2016.g. Ģimenes psiholoģijas centrs “Līna” – Sertificēta PEP mamma (Pirmā Emocionālā Palīdzība vecākiem ar bērnu no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam)
2013.g. RSU prof. pilnveides programma “Zīdīšanas fizioloģija, psiholoģija, vadīšana un veicināšana”
2012.g. Bakalaura grāds tiesību zinībās
2009.g. VM Zīdīšanas vaicināšanas komisijas tālākizglītības kurss “Zīdīšanas fizioloģija, psiholoģija, vadīšana un veicināšana”
2001.g. Bakalaura grāds vācu filoloģijā

Valodas

LV/RU